Monaco vs Reims, wynik meczu: 1-3

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Monaco i Reims, które zakończyło się zwycięstwem Reims 3-1. Mecz odbył się w Stade Louis-II, a wynik na przerwę wynosił 0-1. To było zdecydowanie emocjonujące spotkanie, które przyniosło wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na Stade Louis-II była niesamowita, kibice wyczekiwali emocjonującego starcia pomiędzy Monaco a Reims. Francuski futbol w pełnej krasie.

Spotkanie rozpoczęło się z dużym zaangażowaniem obu drużyn, ale to goście szybko objęli prowadzenie. W 35. minucie T. Teuma zdobył bramkę po asyście M. Daramy, dając Reims prowadzenie 0-1 na przerwę.

Po przerwie Monaco podjęło zdecydowaną próbę odrobienia strat. W 49. minucie W. Ben Yedder wyrównał na 1-1 po asyście A. Golovina, rozpalając nadzieje gospodarzy. Jednak Reims nie zamierzało ustąpić i szybko odpowiedziało. R. Khadra strzelił gola w 55. minucie, przywracając prowadzenie gościom.

Ostatnie minuty meczu były pełne dramatycznych zwrotów akcji. A. Matusiwa zdobył bramkę dla Reims w 90. minucie, ustalając wynik na 1-3. To był koniec nadziei dla Monaco, a triumf Reims był już przesądzony.

Tego dnia obie drużyny wykazały się agresywną grą, co zaowocowało wieloma kartkami. Soungoutou Magassa, Vanderson i Wissam Ben Yedder otrzymali żółte kartki dla Monaco, podczas gdy Thibault De Smet i Joseph Okumu zostali ukarani kartkami po stronie Reims.

Następne mecze dla Monaco to starcia z Rodez, Marseille i FC Liefering, natomiast Reims zmierzy się z Sochaux, Nantes i Toulouse. Emocje gwarantowane!