Na stadionie Stade Auguste-Delaune dnia 2024-04-21 13:00 odbył się mecz pomiędzy Reims i Montpellier zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz ligi francuskiej Ligue 1 pomiędzy Reims a Montpellier był pełen emocji i zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się 21 kwietnia o godzinie 13:00 na Stade Auguste-Delaune, zakończyło się zwycięstwem drużyny Montpellier 2-1. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka, pomimo starań gospodarzy o odrobienie strat.

Podsumowanie meczu Reims - Montpellier

W meczu 30. kolejki Ligue 1 drużyna Reims podejmowała u siebie Montpellier. Spotkanie to było pełne emocji i zwrotów akcji, a ostatecznie to goście z Montpellier wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1.

Relacja z przebiegu meczu:

Na Stade Auguste-Delaune panowała niesamowita atmosfera, kibice obu drużyn już od pierwszych minut dawali się słyszeć, dopingując swoich ulubieńców. Sędzia główny Pierre Gaillouste z Francji ustawił zawodników i rozpoczął mecz.

26. minuta - Pierwsza bramka padła na korzyść gości. Modibo Sagnan z Montpellier podnosi się na wyżyny i z asystą J. Chotarda daje swojej drużynie prowadzenie 0-1.

42. minuta - Pierwsza żółta kartka dla Gospodarzy, Yunis Abdelhamid staje się ostrzeżony przez sędziego.

Na przerwę obie drużyny schodzą z wynikiem 0-1 dla gości.

66. minuta - Reims walczy o wyrównanie i udaje im się to! E. Agbadou strzela bramkę na 1-1, asystując T. Teumie.

69. minuta - Modibo Sagnan z Montpellier dostaje żółtą kartkę od arbitra za faul.

82. minuta - Kolejna żółta kartka dla gości, tym razem ukarany jest Wahbi Khazri.

86. minuta - Mousa Al Ta'mari daje prowadzenie zespołowi z Montpellier, strzelając gola na 1-2, asystentem jest T. Savanier.

90. minuta - W końcówce meczu Adama Bojang z Reims otrzymuje żółtą kartkę.

Pomimo starań gospodarzy, ostatecznie to Montpellier odnosi zwycięstwo 2-1 nad Reims. Mecz obfitował w emocje, jednak skuteczniejsi okazali się goście, którzy potrafili wykorzystać swoje okazje.

Reims czeka teraz seria trudnych spotkań z Clermont Foot, Stade Brestois 29 oraz Marseille. Natomiast Montpellier zmierzy się kolejno z Nantes, Toulouse oraz Monaco.