Mecz Clermont Foot vs Reims, wynik 4-1

W miniony weekend na Stade Gabriel-Montpied odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Clermont Foot i Reims, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-1. Mimo remisu 1-1 na przerwę, Clermont Foot zdołało zdobyć trzy bramki po przerwie, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 31. kolejce Ligue 1. Mecz rozegrany w dniu 28 kwietnia o godzinie 13:00 był pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Clermont Foot 4-1 Reims: Mocna gra gospodarzy na Stade Gabriel-Montpied

Dramat, emocje, bramki – to wszystko dzisiaj gościliśmy na Stade Gabriel-Montpied, gdzie drużyna Clermont Foot zmierzyła się z Reims w ramach 31. kolejki Ligue 1. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:00, a sędzią głównym był Florent Batta z Francji. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty.

Pierwsza połowa rozgrywek była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Otwarcie wyniku należało do gospodarzy - w 31. minucie M. Cham ustalił prowadzenie dla Clermont Foot po precyzyjnym uderzeniu. Jednak Reims odpowiedziało szybko, bo już w 33. minucie K. Nakamura doprowadził do wyrównania po świetnym podaniu kolegi.

Druga połowa to prawdziwa demolka ze strony Clermont Foot. M. Cham ponownie wpisał się na listę strzelców w 56. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie. W 79. minucie E. Rashani ustalił wynik na 3-1 po asyście G. Kyei, a tuż przed końcem, bo w 90. minucie, to właśnie Rashani zapewnił kibicom niezapomniane emocje, zdobywając swojego drugiego gola w meczu.

Gospodarze zaprezentowali się dzisiaj z bardzo dobrej strony, skutecznie wykorzystując okazje i kontrolując przebieg spotkania. Reims natomiast musi popracować nad defensywą, aby uniknąć podobnych porażek w przyszłości.

Mecz nie obył się bez kartek. W drużynie gości za faul zostali ukarani żółtymi kartkami kolejno: Therence Koudou w 54. minucie, Amadou Kone w 59. minucie oraz Teddy Teuma w 60. minucie. Ostatecznie Reims zakończyło mecz w dziesiątkę po tym, jak Thibault De Smet otrzymał czerwoną kartkę w 77. minucie.

Podsumowując, Clermont Foot pewnie pokonało Reims 4-1 na własnym stadionie, prezentując widowiskową grę i dając kibicom wiele powodów do radości. Następne mecze obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, więc fani piłki nożnej nie powinni narzekać na brak emocji.