Mecz Reims kontra Monaco, wynik końcowy 0-3

Dnia 2022-09-18 11:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Reims a Monaco.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims a Monaco wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: A. Golovin 47' 0-1 A. Disasi T. Minamino 87' 0-2 B. Embolo W. Ben Yedder 90' 0-3 T. Minamino

Żółte kartki Reims: Maxime Busi 19' Marshall Munetsi 38' Dion Lopy 45'

Żółte kartki Monaco: Eliot Matazo 42' Maghnes Akliouche 50' Alexander Nübel 84'

Czerwone kartki Reims: Bradley Locko 22'

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter meczu to Marc Bollengier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Reims zmierzy się już z Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Lorient natomiast Monaco z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Trabzonspor i Montpellier.

Dzisiaj wierni kibice śledzą starcia ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Maxime Busi Eliot Matazo niejednokrotnie zagwarantowały swoim stałym entuzjastom wiele wrażeń. Trafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe walki pomiędzy graczami są nieustępliwe, nie często zdarza się, iż spotkania męczą kibica. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Reims oraz Monaco z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.