Mecz Nice vs Reims, wynik końcowy 2-1

Witajcie kibice piłki nożnej! Mecz pomiędzy drużynami Nice i Reims zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach kolejki 15 Ligue 1 na stadionie Allianz Riviera. Wynik na przerwę to 0-0, a decydujące bramki padły w drugiej połowie. Szczegóły poniżej.

Mecz Nice - Reims: Ciekawa rywalizacja na Allianz Riviera

W niedzielnym meczu Ligue 1 rozgrywanym na stadionie Allianz Riviera gospodarze, Nice, podejmowali drużynę Reims. Mecz odbył się w ramach 15. kolejki ligowej, a emocje sięgały zenitu. Sędzią głównym spotkania był Benoît Bastien.

W pierwszej połowie obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, jednak żadna z nich nie zdołała przekuć okazji na bramki. Pomimo starań zawodników, wynik do przerwy pozostawał niezmieniony - 0:0.

Po przerwie, kibice mogli wreszcie zobaczyć bramki. W 55. minucie Georges-Kévin N'Koudou Laborde otworzył wynik meczu na korzyść gospodarzy, zdobywając bramkę po asyście niejakiego M. Sansona.

Jednak Reims nie zamierzało pozostawać dłużej w tyle i odpowiedziało szybko. W 78. minucie Yunis Abdelhamid doprowadził do wyrównania po asyście J. Ito, co przywróciło napięcie na boisku.

Ale to gospodarze mieli ostatnie słowo. W 82. minucie Jeremie Boga ponownie wprowadził swoją drużynę na prowadzenie, zdobywając bramkę po asyście M. Sansona.

Mecz zakończył się wynikiem 2:1 na korzyść Nice, a emocje towarzyszące temu spotkaniu na pewno jeszcze długo zostaną w pamięci kibiców.

Warto również odnotować, że zarówno gospodarze jak i goście mieli kilku zawodników ukaranych żółtymi kartkami. Youssouf Ndayishimiye i Melvin Bard z Nice oraz Thomas Foket, Yunis Abdelhamid i Azor Matusiwa z Reims zostali upomnieni przez sędziego.

Następne mecze dla Nice to starcia z Le Havre, Lens oraz Rennes, natomiast Reims zmierzy się z Lens, Le Havre i Monaco.