Mecz Reims vs Lyon zakończony wynikiem 2-0 dnia 2023-10-01 11:00

Po pierwszej połowie meczu między Reims a Lyon wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-10-01 11:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Reims a Lyon.

Gole strzelali: M. Munetsi 45' 1-0 J. Ito Y. Abdelhamid 71' 2-0

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 37' Teddy Teuma 60'

Żółte kartki Lyon: Skelly Alvero 35' Maxence Caqueret 52'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był François Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Reims zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Toulouse i Lorient natomiast Lyon z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Marseille.

Kibice z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Yunis Abdelhamid Skelly Alvero stale gwarantują fantastycznym entuzjastom wiele niesamowitych emocji. Systematycznie zdarzają się bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, niezwykłe asysty i gole, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko walki między graczami są niezwykle zażarte, rzadko zdarza się, że spotkania nas nudzą. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Reims oraz Lyon z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.