Mecz Marseille vs Reims dnia 2022-08-07 18:45 - 4-1

Marseille vs Reims, wynik 4-1. Dnia 2022-08-07 18:45 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Marseille i Reims.

Po pierwszej połowie spotkania między Marseille a Reims wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: W. Faes 13' 1-0 Nuno Tavares 45' 2-0 L. Balerdi L. Suárez 75' 3-0 F. Balogun 84' 3-1 L. Suárez 90' 4-1 C. Bakambu

Żółte kartki Marseille: Samuel Gigot 59'

Żółte kartki Reims:

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Marseille stanie naprzeciw Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Nantes i Nice natomiast Reims podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Lyon.

Coraz częściej wielu fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Samuel Gigot wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania między drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. Ustawicznie zdarzają się nieczyste faule kończące się żółtą kartką, przepiękne asysty czy gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Marseille i Reims oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Orange Vélodrome.