Spotkanie Paris Saint Germain - Reims zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Reims na stadionie Parc des Princes zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się w ramach 25. kolejki Ligue 1 i dostarczyło kibicom wielu emocji. Oba zespoły zaprezentowały wysoki poziom gry, co przełożyło się na wynik już na przerwie, który brzmiał również 2-2. Mimo zażartej rywalizacji żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, co sprawiło, że punkty zostały podzielone pomiędzy obie ekipy.

Mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Reims zakończony remisem 2-2

Wczoraj na Parc des Princes odbyło się zacięte starcie pomiędzy Paris Saint Germain a Reims, które zakończyło się remisem 2-2. Mecz zapowiadał emocje i nie zawiodł kibiców obu drużyn.

W pierwszej połowie to goście z Reims otworzyli wynik już w 7. minucie, kiedy to M. Munetsi strzałem głową pokonał bramkarza PSG, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, a Y. Abdelhamid w 17. minucie wyrównał wynik po skutecznym uderzeniu.

Paris Saint Germain zdołało odwrócić losy meczu na swoją korzyść w 19. minucie, kiedy to Gonçalo Ramos skutecznie wykorzystał sytuację po asyście jednego z kolegów z drużyny i umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie prowadzenie 2-1.

Jednak tuż przed przerwą Reims ponownie doprowadziło do remisu. O. Diakité skorzystał z błędu obrony PSG i wyrównał wynik na 2-2 w 45. minucie po asyście E. Agbadou. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-2, obie drużyny prezentowały wysoką intensywność gry.

Druga połowa również była pełna emocji, choć żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy przeciwników. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, co nie zadowoliło ani jednej z zespołów, które z pewnością chciały wywalczyć pełną pulę punktów.

Na boisku nie obyło się bez kartek, zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki. Manuel Ugarte i Achraf Hakimi z PSG oraz Thibault De Smet i Junya Ito z Reims zostali ukarani przez sędziego za faule.

Willy Delajod z Francji, pełniący funkcję sędziego głównego, miał niełatwe zadanie utrzymania dyscypliny na boisku, co w pewnym stopniu przyczyniło się do zaciętej walki o zwycięstwo.

Wynik meczu 2-2 nie wpłynął znacząco na pozycje obu drużyn w lidze. Paris Saint Germain czeka teraz seria trudnych meczów z Nice, Montpellier i Marseille, podczas gdy Reims zmierzy się z Metz, Lyon i ponownie z Nice w najbliższych spotkaniach.