Reims kontra Lorient, wynik spotkania: 4-2

Reims kontra Lorient, wynik końcowy 4-2. W dniu 2023-02-01 18:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Reims i Lorient.

Pierwsza połowa spotkania między Reims a Lorient zakończyła się 1-2. Końcowy wynik meczu to 4-2.

Gole strzelali: E. Le Fée 10' 0-1 T. Le Bris I. Koné 35' 0-2 J. Ponceau F. Balogun 44' 1-2 K. Doumbia 51' 2-2 Y. Abdelhamid F. Balogun 61' 3-2 F. Balogun 64' 4-2 E. Agbadou

Żółte kartki Reims: Azor Matusiwa 77'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lorient:

Główny arbiter meczu - Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Reims stanie naprzeciw Toulouse, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Nice. Kolejno natomiast Lorient z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Ajaccio.

Liczni kibice śledzą starcia ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych graczy zespoły futbolowe i zawodnicy jak Azor Matusiwa raz za razem zaserwowały swoim stałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na brutalne faule zakończone bardzo często czerwoną kartką, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między zawodnikami okazują się bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki nas nudzą. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ligue 1. Reims i Lorient oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.