Reims kontra Nice, wynik meczu - 2-3

Dnia 2022-05-21 19:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Reims oraz Nice.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Reims i Nice wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

 

Gole strzelali: H. Ekitike 9' 1-0 K. Doumbia 17' 2-0 E. Touré A. Delort 75' 2-1 A. Delort 77' 2-2 A. Gouiri A. Delort 82' 2-3

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Nice: Dante 26' Bilal Brahimi 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reims stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Nice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Dante nieustannie gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Systematycznie obserwujemy nieczyste faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe bramki czy asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Walki między zawodnikami z ligi są bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Reims i Nice i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.