Spotkanie Reims - Marseille, wynik końcowy 0-1

W dniu 2022-04-24 18:45 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Reims i Marseille.

Po pierwszej połowie meczu między Reims a Marseille wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: Gerson 83' 0-1 D. Payet

Żółte kartki Reims: Bradley Locko 28'

Żółte kartki Marseille: Luan Peres 5'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Brisard Jerome, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Reims zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Lens i Saint Etienne a Marseille zmierzy się z Feyenoord. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Feyenoord.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z entuzjazmem śledzą fascynujące poczynania w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Bradley Locko Luan Peres raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Bardzo często zdarzają się ostre faule, wspaniałe asysty oraz gole, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki między piłkarzami okazują się zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Reims oraz Marseille jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.