Mecz pomiędzy Nantes i Reims zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-02-13 14:00

W dniu 2022-02-13 14:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Reims.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Nantes a Reims zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Simon 17' 1-0

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 53'

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 20'

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Reims: Yunis Abdelhamid 14'

Główny arbiter meczu - Johan Hamel, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nantes stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Metz i Montpellier a Reims z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Strasbourg.

Coraz częściej liczni fani śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Andrei Girotto Marshall Munetsi wielokrotnie gwarantują wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że mecze męczą. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Nantes i Reims w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.