Mecz Estac Troyes kontra Reims, wynik końcowy 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Estac Troyes i Reims wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-03 13:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Estac Troyes a Reims.

Gole strzelali: R. Ripart 90' 1-0 Mama Baldé

Żółte kartki Estac Troyes: Erik Palmer-Brown 74'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 9' Azor Matusiwa 35' Azor Matusiwa 54' Maxime Busi 80'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Reims: Azor Matusiwa 54'

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Clermont Foot. Kolejno natomiast Reims zmierzy się z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Lille.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą bardzo fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Erik Palmer-Brown Yunis Abdelhamid stale serwują własnym fanom mnóstwo przeżyć. Zmagania między drużynami piłkarskimi są zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska usypiające. Obserwujemy bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty oraz gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych ioglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Estac Troyes i Reims w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade de l'Aube.