Spotkanie pomiędzy Reims oraz Montpellier na stadionie Stade Auguste-Delaune II: wynik 1-3

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reims a Montpellier zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

W dniu 2023-06-03 19:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38. Zmierzyły się Reims oraz Montpellier.

Gole strzelali: F. Balogun 28' 1-0 T. Foket E. Wahi 54' 1-1 T. Savanier A. Nordin 59' 1-2 E. Wahi 76' 1-3

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 13'

Żółte kartki Montpellier: Leo Leroy 44' Arnaud Nordin 66'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gaillouste. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reims stawi czoła Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Saint Etienne oraz . Kolejno natomiast Montpellier z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi potyczki ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. Yunis Abdelhamid Leo Leroy stale sprawiają wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami bywają zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska usypiające. Często trafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone asysty i bramki dodające niesamowite wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Reims oraz Montpellier z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.