Dnia 2021-10-01 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbyło się spotkanie pomiędzy Lens oraz Reims zakończone wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lens a Reims wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2021-10-01 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 9 pomiędzy Lens a Reims.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 45' 1-0 A. Kalimuendo-Muinga 52' 2-0 F. Sotoca

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 26' Kevin Danso 33' Gaël Kakuta 57'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 58'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Reims: Hugo Ekitike 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lens stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Metz oraz Lyon a Reims z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Bordeaux.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Facundo Medina Yunis Abdelhamid nieustannie sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania nas męczą. Zdarzają się nieczyste faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite gole i asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Lens i Reims oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.