Mecz Montpellier kontra Reims, wynik 1-1

Montpellier kontra Reims, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-11-13 14:00 na stadionie Stade de la Mosson odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki Regular Season - 15 pomiędzy Montpellier a Reims.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Montpellier a Reims wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: M. Munetsi 87' 0-1 M. van Bergen S. Delaye 90' 1-1

Żółte kartki Montpellier: Arnaud Souquet 27' Leo Leroy 40'

Żółte kartki Reims: Yehvann Diouf 24' Jens Cajuste 72'

Czerwone kartki Montpellier:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania to Florent Batta, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Montpellier stawi czoła Lorient, następne spotkania z drużynami Marseille i Nice. Kolejno natomiast Reims z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Ajaccio.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Arnaud Souquet Yehvann Diouf nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Często trafiamy na zapadające w pamięć gole oraz asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że widowiska nudzą kibica. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1. Montpellier oraz Reims oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade de la Mosson.