Mecz Reims vs Lille zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2023-05-06 17:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 34. Zmierzyły się Reims oraz Lille.

Po pierwszej połowie meczu między Reims a Lille wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Munetsi 21' 1-0

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 71' Maxime Busi 90'

Żółte kartki Lille: José Fonte 37' Angel Gomes 60' Alexsandro Ribeiro 83'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lille:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Reims stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Angers oraz Lyon. Kolejno natomiast Lille zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Nantes.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Yunis Abdelhamid José Fonte częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy spektakularne asysty czy gole, ostre sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania między piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, rzadko bywa, iż spotkania męczą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Reims i Lille z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.