Na stadionie Stade Auguste-Delaune II dnia 2021-11-07 14:00 odbyło się spotkanie między Reims oraz Monaco: końcowy wynik 0-0

Reims kontra Monaco, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Reims a Monaco wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 13 pomiędzy Reims a Monaco.

Gole strzelali:

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Monaco: Aleksandr Golovin 25' Benoît Badiashile 57'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Reims stawi czoła Strasbourg, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Lyon. Kolejno natomiast Monaco z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Strasbourg.

Bardzo często wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Aleksandr Golovin nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi okazują się nader zajadłe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nie są interesujące. Trafiamy na wspaniałe bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Reims i Monaco jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.