Na stadionie Stade Louis II dnia 2022-02-27 12:00 odbyło się spotkanie Monaco kontra Reims zakończone wynikiem 1-2

Monaco kontra Reims, wynik 1-2. W dniu 2022-02-27 12:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Monaco a Reims.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Monaco a Reims zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: W. Ben Yedder 55' 1-0 S. Diop K. Volland 84' 1-1 N. Mbuku 90' 1-2 A. Zeneli

Żółte kartki Monaco: Axel Disasi 25' Jean Lucas 86' Jean Lucas 88'

Żółte kartki Reims: Fraser Hornby 27' Marshall Munetsi 42'

Czerwone kartki Monaco: Jean Lucas 88'

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monaco zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Marseille i SC Braga natomiast Reims z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Lyon.

Dzisiaj liczni fani futbolu z entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ligue 1. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Axel Disasi Fraser Hornby wielokrotnie sprawiają fantastycznym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Często obserwujemy efektowne asysty i gole, ostre faule, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska statyczne. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazśledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Monaco oraz Reims z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Louis II.