Na obiekcie Stade Matmut-Atlantique dnia 2021-10-31 14:00 odbył się mecz między Bordeaux i Reims zakończony wynikiem 3-2

Bordeaux kontra Reims, wynik 3-2.

Pierwsza połowa meczu między Bordeaux a Reims zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

W dniu 2021-10-31 14:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 12 pomiędzy Bordeaux a Reims.

Gole strzelali: H. Ekitike 37' 0-1 E. Touré B. Locko 63' 0-2 E. Touré Y. Adli 73' 1-2 J. Briand 78' 2-2 S. Kalu J. Briand 90' 3-2

Żółte kartki Bordeaux: Fransérgio 54' Yacine Adli 81'

Żółte kartki Reims: Wout Faes 77' Ilan Kebbal 84'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Bordeaux zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Metz i Stade Brestois 29 natomiast Reims zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Clermont Foot.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Fransérgio Wout Faes niejednokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, że mecze nudzą fana. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić mecze futbolowe ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Bordeaux i Reims oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.