Mecz Angers - Reims zakończony wynikiem 0-1

Angers - Reims 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Angers a Reims zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-03-13 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Angers a Reims.

Gole strzelali: A. Flips 24' 0-1 A. Zeneli

Żółte kartki Angers: Vincent Manceau 49' Thomas Mangani 72' Enzo Ebosse 77' Pierrick Capelle 87' Romain Thomas 88' Vincent Manceau 90'

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 18' Thomas Foket 58'

Czerwone kartki Angers: Vincent Manceau 90'

Czerwone kartki Reims: Anastasios Donis 34'

Główny arbiter spotkania - Mikael Lesage, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Angers zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Lille. Kolejno natomiast Reims zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Rennes.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Vincent Manceau Marshall Munetsi nieustannie gwarantują wspaniałym fanom wiele pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami są zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze mało interesujące. Nieustannie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką, spektakularne asysty oraz gole gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1. Angers i Reims jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade Raymond-Kopa.