Na stadionie Stade Auguste-Delaune II miało miejsce spotkanie pomiędzy Reims i Estac Troyes zakończone wynikiem 4-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Reims i Estac Troyes zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2023-02-12 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Reims i Estac Troyes.

Gole strzelali: M. Munetsi 10' 1-0 A. Flips M. Maolida 44' 2-0 M. Munetsi F. Balogun 50' 3-0 A. Flips J. Cajuste 82' 4-0 J. Ito

Żółte kartki Reims: A. Flips 41'

Żółte kartki Estac Troyes: E. Palmer-Brown 43' L. Agoume 57'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter meczu - Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reims zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Toulouse i Ajaccio natomiast Estac Troyes z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Monaco.

Oddani kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą ciekawe starcia ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak A. Flips E. Palmer-Brown stale gwarantują kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze nudne. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe faule, przepiękne asysty i gole, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ligue 1. Reims i Estac Troyes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.