Mecz Monaco vs Reims na obiekcie Stade Louis II dnia 2023-03-12 16:05: końcowy wynik 0-1

Dnia 2023-03-12 16:05 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Reims.

Po pierwszej połowie meczu między Monaco a Reims wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: F. Balogun 51' 0-1 A. Flips

Żółte kartki Monaco: Malang Sarr 65'

Żółte kartki Reims: Junya Ito 62' Jens Cajuste 84'

Czerwone kartki Monaco:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Monaco stanie naprzeciw Ajaccio, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Nantes natomiast Reims z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Stade Brestois 29.

Coraz częściej wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Malang Sarr Junya Ito niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się widowiskowe asysty i bramki, ostre faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami piłkarskimi są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa, że spotkania nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Monaco i Reims z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stade Louis II.