Spotkanie Reims vs Marseille zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2023-03-19 19:45 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 28. Zmierzyły się Reims i Marseille.

Po pierwszej połowie spotkania między Reims a Marseille wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: F. Balogun 13' 1-0 M. Munetsi A. Sánchez 16' 1-1 A. Sánchez 29' 1-2 Pau López

Żółte kartki Reims: Thibault De Smet 14' Emmanuel Agbadou 90'

Żółte kartki Marseille: Mattéo Guendouzi 14' Ruslan Malinovskyi 19' Valentin Rongier 69'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Marseille:

Główny arbiter spotkania to Francois Letexier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reims stawi czoła Nantes, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Rennes. Kolejno natomiast Marseille zmierzy się z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Estac Troyes.

Liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ligue 1. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Thibault De Smet Mattéo Guendouzi często zagwarantowały własnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami z ligi okazują się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż są to spotkania nudne. Obserwujemy zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Reims oraz Marseille w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.