Mecz Reims kontra Auxerre zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Stade Auguste-Delaune II

Po pierwszej połowie meczu między Reims i Auxerre wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Reims i Auxerre.

Gole strzelali: F. Balogun 28' 1-0 A. Zeneli M. Niang 33' 1-1 H. Sakhi J. Ito 87' 2-1

Żółte kartki Reims: Bradley Locko 25' Azor Matusiwa 42' Cheick Keita 74' Yehvann Diouf 90'

Żółte kartki Auxerre:

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Auxerre:

Główny sędzia meczu to Hakim Ben el Salem Hadj, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reims stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Nantes i Montpellier natomiast Auxerre z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Paris Saint Germain.

Coraz częściej liczni kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Bradley Locko niejednokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom wiele emocji. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania między piłkarzami są zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że mecze męczą. Zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Reims i Auxerre oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.