Spotkanie między Reims i Estac Troyes na obiekcie Stade Auguste-Delaune II dnia 2021-10-24 13:00 - końcowy wynik 1-2

Reims - Estac Troyes 1-2. Dnia 2021-10-24 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Reims a Estac Troyes.

Pierwsza część spotkania między Reims a Estac Troyes zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Y. Abdelhamid 6' 1-0 A. Flips Mama Baldé 41' 1-1 X. Chavalerin 65' 1-2

Żółte kartki Reims: Alexis Flips 32' Andrew Gravillon 44' Azor Matusiwa 86' Andrew Gravillon 90'

Żółte kartki Estac Troyes: Issa Kabore 9' Gauthier Gallon 76'

Czerwone kartki Reims: Andrew Gravillon 90'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reims stanie naprzeciw Bordeaux, następne spotkania z drużynami Monaco i Strasbourg. Kolejno natomiast Estac Troyes zmierzy się z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Saint Etienne.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Alexis Flips Issa Kabore systematycznie serwują fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Często zdarzają się bezwzględne faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, efektowne asysty i gole, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między piłkarzami są zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż mecze męczą fana. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Reims i Estac Troyes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.