Dnia 2022-05-14 19:00 odbył się mecz między Saint Etienne i Reims - wynik 1-2

Saint Etienne vs Reims 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Saint Etienne a Reims wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-05-14 19:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 37. Zmierzyły się ze sobą Saint Etienne i Reims.

Gole strzelali: M. Munetsi 2' 0-1 E. Mangala 12' 1-1 K. Doumbia 61' 1-2 H. Ekitike

Żółte kartki Saint Etienne: Eliaquim Mangala 8'

Żółte kartki Reims:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Saint Etienne stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Nice i natomiast Reims z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów futbolu śledzi ciekawe potyczki w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Eliaquim Mangala nieustannie gwarantują własnym stałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, iż mecze nudzą fana. Regularnie obserwujemy niezwykłe asysty oraz bramki, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1. Saint Etienne i Reims jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.