Spotkanie pomiędzy Reims oraz Angers zakończone wynikiem 2-2 dnia 2023-05-21 13:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune II

Reims kontra Angers, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims i Angers wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-05-21 13:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Reims a Angers.

Gole strzelali: J. Ito 10' 1-0 Y. Abdelhamid H. Šabanović 46' 1-1 F. Balogun 54' 2-1 E. Agbadou H. Abdelli 60' 2-2

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Angers: I. Niane 64' Y. Fofana 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Reims zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Estac Troyes a Angers z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi I. Niane częstokroć zapewniły wspaniałym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Bardzo często zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zajadłe, nie często okazuje się, że są to mecze drętwe. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe ligi Ligue 1 oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Reims i Angers jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.