Ajaccio vs Reims, wynik meczu: 0-1

Ajaccio vs Reims, wynik 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Ajaccio i Reims zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-01-11 18:00 na stadionie Stade François Coty rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Ajaccio oraz Reims.

Gole strzelali: M. Munetsi 3' 0-1 E. Agbadou

Żółte kartki Ajaccio: Mohamed Youssouf 16' Riad Nouri 19' Mounaim El Idrissy 70'

Żółte kartki Reims: Thibault De Smet 50' Folarin Balogun 70' Martin Adeline 81'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Ajaccio zmierzy się już z Toulouse, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Angers natomiast Reims z Les Herbiers. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Lorient.

Bardzo często liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Mohamed Youssouf Thibault De Smet raz za razem zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska drętwe. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Ajaccio i Reims oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stade François Coty.