Mecz Reims kontra Stade Brestois 29, wynik 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reims a Stade Brestois 29 wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-09-17 13:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Reims a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: A. Richardson 19' 1-0 Keito Nakamura M. Camara 50' 1-1 P. Lees-Melou 56' 1-2 R. Del Castillo

Żółte kartki Reims: Azor Matusiwa 22' Thibault De Smet 52'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Kenny Lala 18' Hugo Magnetti 36' Steve Mounié 88' Marco Bizot 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny arbiter meczu to Gael Angoula, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reims stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Monaco a Stade Brestois 29 z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Toulouse.

Dzisiaj oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Azor Matusiwa Kenny Lala często zapewniły wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nas nudzą. To też warto przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Reims i Stade Brestois 29 w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.