Dnia 2023-01-29 19:45 miało miejsce spotkanie Paris Saint Germain - Reims zakończone wynikiem 1-1

Paris Saint Germain - Reims wynik 1-1. Dnia 2023-01-29 19:45 na obiekcie sportowym Parc des Princes rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Paris Saint Germain a Reims.

Pierwsza połowa meczu między Paris Saint Germain i Reims zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Neymar 51' 1-0 Juan Bernat F. Balogun 90' 1-1 K. Doumbia

Żółte kartki Paris Saint Germain: Marquinhos 28' Gianluigi Donnarumma 90'

Żółte kartki Reims: Junya Ito 35'

Czerwone kartki Paris Saint Germain: Marco Verratti 59'

Czerwone kartki Reims:

Główny arbiter meczu to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Paris Saint Germain zmierzy się już z Montpellier, następne spotkania z drużynami Toulouse oraz Marseille a Reims z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Auxerre oraz Toulouse.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów futbolu śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Marquinhos Junya Ito nieustannie serwują fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między graczami z ligi są niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, że potyczki przynudzają. Bardzo często obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, nieczyste faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ligue 1. Paris Saint Germain i Reims i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Parc des Princes.