Mecz między Reims oraz Lyon zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Stade Auguste-Delaune II

Reims kontra Lyon 0-0. Dnia 2022-03-20 16:05 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 29. Zmierzyły się Reims oraz Lyon.

Pierwsza część spotkania między Reims a Lyon zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Lyon: Maxence Caqueret 27' Henrique 45' Karl Toko Ekambi 79'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reims stawi czoła Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Montpellier a Lyon podejmie Angers. Następne mecze zagra z drużynami West Ham oraz Strasbourg.

Fani futbolu z zapałem śledzą niezwykle ciekawe potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Maxence Caqueret systematycznie zapewniają własnym fanom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się przechodzące do historii bramki i asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między drużynami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nie są interesujące. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Reims oraz Lyon jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.