Reims vs Nantes, wynik spotkania - 1-0

Dnia 2022-11-06 14:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się Reims oraz Nantes.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reims a Nantes wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: F. Balogun 83' 1-0

Żółte kartki Reims: Jens Cajuste 8' Noah Jean Holm 90'

Żółte kartki Nantes: Nicolas Pallois 30' Nicolas Pallois 54' Ludovic Blas 58' Samuel Moutoussamy 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Nantes: Nicolas Pallois 54'

Główny sędzia meczu to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Lille a Nantes zmierzy się z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Auxerre.

Kibice śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Jens Cajuste Nicolas Pallois wielokrotnie zapewniają fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty oraz gole gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ligue 1. Udział takich znanych drużyn jak Reims oraz Nantes w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.