Rennes vs Reims, wynik spotkania: 3-1

Dzisiaj mieliśmy okazję obserwować emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Rennes i Reims, który odbył się w ramach 13. kolejki Ligue 1. Spotkanie miało miejsce w Roazhon Park, a ostateczny wynik to 3-1 na korzyść gospodarzy. Mecz zakończył się po pełnym zaangażowaniu, oferując wiele emocji dla kibiców. Wynik na przerwę był 1-1, co dodatkowo podgrzewało atmosferę rywalizacji. Obie drużyny dały z siebie wszystko, ale to Rennes wyszło zwycięsko z tej rywalizacji.

Mecz pomiędzy drużynami: Rennes vs Reims

W niedzielnym spotkaniu Ligue 1, drużyna Rennes podejmowała Reims na własnym stadionie Roazhon Park. Mecz odbył się 26 listopada o godzinie 16:05. Sędzią głównym tego starcia był Ruddy Buquet z Francji.

W pierwszej połowie to gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce A. Gouiriego w 4. minucie, jednak tuż przed przerwą O. Diakité wyrównał wynik na 1-1, asystującemu J. Ito.

Po przerwie, drużyna Rennes znów objęła prowadzenie, gdy B. Bourigeaud trafił do siatki w 46. minucie, asystując M. Terrier. W 66. minucie A. Theate ustalił wynik na 3-1, zdobywając bramkę dla gospodarzy, którzy tym samym potwierdzili swoją dominację w tym meczu.

Warto zauważyć, że Nemanja Matić i Arnaud Kalimuendo z Rennes otrzymali żółte kartki w 70. i 77. minucie, a po stronie gości Emmanuel Agbadou i Teddy Teuma z Reims zobaczyli żółte kartki odpowiednio w 85. i 89. minucie.

Warto zaznaczyć, że nie odnotowano czerwonych kartek w trakcie tego emocjonującego starcia.

Wynik końcowy to 3-1 na korzyść drużyny Rennes, która zapewniła sobie kolejne cenne punkty w bieżącym sezonie Ligue 1.

Kolejne spotkania Rennes to starcia z Maccabi Haifa, Marseille i Monaco, natomiast Reims zmierzy się z zespołami Strasbourg, Nice i Lens.