Spotkanie między Lens i Reims zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis dnia 2023-05-12 19:00

Dnia 2023-05-12 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Lens i Reims.

Pierwsza połowa meczu między Lens a Reims zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: F. Balogun 23' 0-1 P. Frankowski 40' 1-1 S. Fofana 55' 2-1 D. Machado

Żółte kartki Lens: Przemysław Frankowski 52'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 37' Alexis Flips 67' Folarin Balogun 74'

Czerwone kartki Lens: Kevin Danso 19'

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia meczu - Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lens stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Ajaccio i Auxerre a Reims z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Montpellier.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. Przemysław Frankowski Yunis Abdelhamid częstokroć zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między zawodnikami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1. Lens i Reims i ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.