Mecz Angers vs Reims, wynik końcowy 2-4

W dniu 2022-08-31 17:00 na stadionie Stade Raymond-Kopa odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Angers i Reims.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Angers i Reims wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-4.

Gole strzelali: M. Munetsi 23' 0-1 A. Zeneli J. Ito 45' 0-2 J. Cajuste S. Boufal 59' 1-2 A. Hunou 67' 2-2 S. Boufal F. Balogun 70' 2-3 A. Flips 90' 2-4 F. Balogun

Żółte kartki Angers: Sada Thioub 85'

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 46' Maxime Busi 58' Jens Cajuste 64' Jens Cajuste 65' Martin Adeline 80' Patrick Pentz 89'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Reims: Jens Cajuste 65'

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Angers stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Nice i Marseille natomiast Reims z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Estac Troyes.

Mnóstwo fanów śledzi ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Sada Thioub Marshall Munetsi wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Stale trafiamy na zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że mecze nie są interesujące. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Angers i Reims z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Raymond-Kopa.