Reims vs Stade Brestois 29, wynik meczu - 1-1

Reims vs Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims a Stade Brestois 29 wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-04-09 13:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Reims a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: P. Lees-Melou 6' 0-1 J. Le Douaron F. Balogun 90' 1-1

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Stade Brestois 29: Kenny Lala 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Clermont Foot. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio oraz Nantes.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi starcia, które startują w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Kenny Lala nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania męczą fana. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Reims i Stade Brestois 29 jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.