Dnia 2022-08-21 11:00 odbył się mecz Strasbourg kontra Reims zakończony wynikiem 1-1

Strasbourg kontra Reims, wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Strasbourg i Reims zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-08-21 11:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 3 pomiędzy Strasbourg a Reims.

Gole strzelali: A. Djiku 45' 1-0 A. Thomasson F. Balogun 81' 1-1 A. Flips

Żółte kartki Strasbourg: Alexander Djiku 40'

Żółte kartki Reims: Maxime Busi 14' Marshall Munetsi 70' Jens Cajuste 88' Wout Faes 90'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Strasbourg stanie naprzeciw Auxerre, następne spotkania z drużynami Nantes oraz Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Reims podejmie Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Lens.

Oddani kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze Ligue 1. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak Alexander Djiku Maxime Busi wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, nie często bywa ostatecznie, że potyczki nudzą kibica. Obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Strasbourg i Reims i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade de la Meinau.