Dnia 2021-09-12 13:00 na obiekcie Roazhon Park miało miejsce spotkanie Rennes vs Reims zakończone wynikiem 0-2

Rennes vs Reims, wynik końcowy 0-2. W dniu 2021-09-12 13:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Rennes oraz Reims.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Rennes a Reims wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: H. Ekitike 26' 0-1 I. Kebbal N. Koffi 67' 0-2 I. Kebbal

Żółte kartki Rennes: N. Aguerd 57'

Żółte kartki Reims: M. Munetsi 60' A. Gravillon 78'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Léonard. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Rennes stawi czoła Tottenham, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Clermont Foot a Reims z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Nantes.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak N. Aguerd M. Munetsi nieprzerwanie serwują wspaniałym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się nader zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nużące. Obserwujemy przechodzące do historii bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych iprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Rennes i Reims w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Roazhon Park.