Reims vs Paris Saint Germain, wynik spotkania 0-3

W meczu 12. kolejki Ligue 1 drużyna Reims podejmowała u siebie zespół Paris Saint Germain. Spotkanie, które odbyło się na Stade Auguste-Delaune II, zakończyło się zwycięstwem gości z wynikiem 0-3. Już na przerwę PSG prowadziło 0-1, a w drugiej połowie potwierdziło swoją przewagę, zdobywając kolejne dwa gole. Była to pełna emocji i widowiskowa konfrontacja między tymi drużynami.

Relacja z meczu: Reims vs Paris Saint Germain

Mecz pomiędzy Reims a Paris Saint Germain odbył się na Stade Auguste-Delaune II w ramach 12. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść drużyny gości.

W pierwszej połowie gry Paris Saint Germain objęło prowadzenie, a strzał Kyliana Mbappé w 3. minucie dał drużynie prowadzenie 0-1. Asystę przy tym golu zanotował Ousmane Dembélé. Po przerwie, w 59. minucie, to ponownie Mbappé wpisał się na listę strzelców, podwyższając prowadzenie gości na 0-2 po asyście Carlosa Solera. W 82. minucie Mbappé zdobył swojego trzeciego gola w meczu, ustalając wynik spotkania na 0-3 po asyście od Bruny Barcoli.

W trakcie meczu sędzia Willy Delajod ukarał zawodnika Reims, Yunisa Abdelhamida, żółtą kartką w 51. minucie.

Następne mecze dla Reims to starcia z Rennes, Strasbourg oraz Nice, natomiast Paris Saint Germain zmierzy się z zespołami Monaco, Newcastle oraz Le Havre.