Reims kontra Lens, wynik spotkania 1-1

Reims kontra Lens, wynik 1-1. W dniu 2022-09-04 13:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Reims i Lens.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reims oraz Lens wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: F. Balogun 71' 1-0 K. Doumbia L. Openda 82' 1-1 F. Sotoca

Żółte kartki Reims: Andrew Gravillon 33' Bradley Locko 46'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 45' Jonathan Gradit 56'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lens: Deiver Machado 66'

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Reims stanie naprzeciw Toulouse, następne spotkania z drużynami Monaco i Estac Troyes a Lens z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Lyon.

Liczni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak Andrew Gravillon Facundo Medina nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule kończące się bardzo często żółtą kartką, zapadające w pamięć gole czy asysty, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Reims oraz Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.