Montpellier vs Reims, wynik spotkania: 0-0

Montpellier vs Reims zakończony wynikiem 0-0. Dnia 2022-04-17 13:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Montpellier i Reims.

Pierwsza połowa spotkania między Montpellier oraz Reims zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Montpellier:

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 60' Thomas Foket 70' Predrag Rajković 87'

Czerwone kartki Montpellier:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania to Antony Gautier, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Montpellier stawi czoła Lens, następne spotkania z drużynami Lyon i Metz natomiast Reims z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Lorient.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Marshall Munetsi nieraz zaserwowały wyborowym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Stale obserwujemy książkowe bramki i asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Interesujące walki między drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Montpellier oraz Reims w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stade de la Mosson.