Reims kontra Stade Brestois 29, wynik meczu 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reims a Stade Brestois 29 wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-02-20 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 25. Zmierzyły się Reims oraz Stade Brestois 29.

Gole strzelali: W. Faes 4' 1-0 A. Flips M. Satriano 34' 1-1 R. Del Castillo

Żółte kartki Reims: Nathanael Mbuku 65'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Youssef Belaïli 57' Paul Lasne 87'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny arbiter meczu to Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Reims stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Angers. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lens oraz Marseille.

Bardzo często liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Nathanael Mbuku Youssef Belaïli wielokrotnie zapewniły kapitalnym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki drętwe. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać widowiska piłkarskie ligi Ligue 1. Reims oraz Stade Brestois 29 i ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.