Spotkanie Reims vs Strasbourg zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Stade Auguste-Delaune II dnia 2022-03-06 14:00

Dnia 2022-03-06 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Reims i Strasbourg.

Pierwsza część spotkania między Reims a Strasbourg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: J. Bellegarde 69' 0-1 J. Cajuste 84' 1-1 A. Zeneli

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Strasbourg: Ibrahima Sissoko 64' Frédéric Guilbert 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Lyon i Estac Troyes a Strasbourg zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Lens.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia ligi Ligue 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Ibrahima Sissoko częstokroć zapewniły fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między graczami okazują się zażarte, nie często bywa, że są to mecze nudne. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty i gole, bezlitosne sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Reims oraz Strasbourg w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.