Spotkanie Lorient - Reims zakończone wynikiem 1-2

Lorient - Reims 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Lorient i Reims wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-05-01 13:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Lorient i Reims.

Gole strzelali: A. Zeneli 17' 0-1 E. Touré T. Moffi 32' 1-1 E. Le Fée E. Touré 59' 1-2 K. Doumbia

Żółte kartki Lorient: Thomas Monconduit 22' Laurent Abergel 74'

Żółte kartki Reims: Kamory Doumbia 57'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania to P. Gaillouste. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lorient zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Bordeaux i Estac Troyes a Reims zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne i Nice.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Ligue 1. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Thomas Monconduit Kamory Doumbia raz za razem zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki między graczami bywają zaciekłe, rzadko zdarza się, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się spektakularne bramki i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Lorient i Reims w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.