Spotkanie Reims kontra Nantes zakończone wynikiem 3-1

Po pierwszej połowie spotkania między Reims a Nantes wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Reims i Nantes.

Gole strzelali: T. Foket 51' 1-0 A. Flips M. Simon 62' 1-1 Chirivella H. Ekitike 72' 2-1 A. Flips H. Ekitike 78' 3-1 I. Kebbal

Żółte kartki Reims: Thomas Foket 15'

Żółte kartki Nantes: Moses Simon 25'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Reims zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Estac Troyes. Kolejno natomiast Nantes podejmie Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Clermont Foot.

Liczni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Złożone z zdolnych graczy drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Thomas Foket Moses Simon raz za razem serwują kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Zmagania między drużynami bywają bardzo zażarte, nie często zdarza się, że są to mecze usypiające. Regularnie obserwujemy ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Reims oraz Nantes z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.