Spotkanie pomiędzy Reims i Lyon zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stade Auguste-Delaune II

Reims - Lyon zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2022-08-28 15:05 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy Reims a Lyon.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims i Lyon wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: J. Ito 24' 1-0 M. Busi M. Dembélé 86' 1-1 R. Cherki

Żółte kartki Reims: Wout Faes 64'

Żółte kartki Lyon: Maxence Caqueret 48'

Czerwone kartki Reims: Dion Lopy 63'

Czerwone kartki Lyon:

Główny arbiter spotkania to Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Lens i Toulouse. Kolejno natomiast Lyon z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Lorient.

Kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Wout Faes Maxence Caqueret systematycznie gwarantują pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż mecze nas nudzą. Nieprzerwanie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty oraz gole, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Reims i Lyon z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.