Dnia 2021-09-19 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Reims i Lorient zakończony wynikiem 0-0

Reims - Lorient wynik meczu 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Reims a Lorient zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-09-19 13:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Reims i Lorient.

Gole strzelali:

Żółte kartki Reims: M. Munetsi 12' A. Matusiwa 69'

Żółte kartki Lorient: J. Laporte 75' L. Abergel 88' S. Diarra 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Reims stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Nantes i Lens. Kolejno natomiast Lorient z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Clermont Foot.

Dzisiaj liczni kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi M. Munetsi J. Laporte bardzo często zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Obserwujemy wyśmienite bramki czy asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, nie często bywa koniec końców, iż spotkania nudzą. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Reims oraz Lorient z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.