Spotkanie Reims kontra Rennes zakończone wynikiem 3-1

W dniu 2022-12-29 18:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Reims i Rennes.

Po pierwszej połowie spotkania między Reims i Rennes wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: F. Balogun 6' 1-0 A. Flips A. Flips 22' 2-0 M. Munetsi A. Theate 45' 2-1 M. Terrier F. Balogun 84' 3-1

Żółte kartki Reims: Junya Ito 20' Folarin Balogun 83'

Żółte kartki Rennes: Benjamin Bourigeaud 42' Warmed Omari 59'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reims stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Loon-Plage i Ajaccio a Rennes z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Clermont Foot.

Fani futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak Junya Ito Benjamin Bourigeaud stale zapewniają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania nie są interesujące. Obserwujemy przechodzące do historii bramki oraz asysty, brutalne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Reims i Rennes oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.