Reims - Clermont Foot, wynik meczu 1-0

Reims - Clermont Foot zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Reims oraz Clermont Foot zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-11-28 14:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 15. Zmierzyły się Reims i Clermont Foot.

Gole strzelali: G. Konan 90' 1-0 A. Matusiwa

Żółte kartki Reims: El Bilal Toure 16' Azor Matusiwa 26'

Żółte kartki Clermont Foot: Akim Zedadka 72' Jim Allevinah 85'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny sędzia meczu to Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims stawi czoła Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Saint Etienne a Clermont Foot zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Angers.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi El Bilal Toure Akim Zedadka raz za razem serwują wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają pikanterii całemu widowisku. Wspaniałe zmagania między zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Reims oraz Clermont Foot jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.